EN
معرفی موسسه

این موسسه تحت قانون تاسیس موسسات آموزش عالی و دانشگاه های غیردولتی در سال ١٣٧٥ تاسیس گردید .پذیرش دانشجو در این موسسه مانند سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری توسط سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون سراسری صورت می پذیرد . پذیرفته شدگان از مرحله ثبت نام تا مرحله فراغت از تحصیل از کلیه جهات آموزشی ، دانشجویی ، انضباطی ، پرداخت شهریه و ... تابع مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشند .

 هم اکنون (تا آخر سال 99) حدودا تعداد:

  •  9000 نفر درمقطع کارشناسی 
  •  3500 نفر در مقطع کارشناسی ارشد
  •  2200 نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته

مشغول به تحصیل در این موسسه بوده اند.

***

 محل تحصیل واحد پسران  در شهر دماوند و واحد دختران در تهران است.

موسسه ارشاد دماوند به عنوان یکی از  دانشگاه های غيردولتي داراي مجوز از وزارت علوم تحقيقات و فناوري، با جذب دانشجو از طريق آزمون سراسري سازمان سنجش آموزش كشور، از مهرماه سال 1375 فعاليت آموزشي و پژوهشي خود را آغاز كرده است و مي‌كوشد با فراهم نمودن محيطي علمي براي دانشجويان آنان را براي ورود به بازاركار و حضور موثر و مفيد در عرصه اشتغال، آماده ساخته و پاسخگويي به نيازهاي آموزشي و پژوهشي روزافزون جامعه را پيگیری کند.

در اين راستا تلاش شده است همكاري هاي گسترده علمي و آموزشي و تحقيقاتي با دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي و آموزشي غیر دولتی و غیر انتفاعی دیگر برقرار گردد تا از طريق انتقال متقابل تجربيات، روزآمدي موسسه حفظ شده و كارآمدي آن ارتقا يابد.

***

هم اکنون این موسسه رشته های تحصیلی ذیل را ارائه نموده است:

مقطع کارشناسی ارشد(مدیریت بازرگانی- مدیریت صنعتی- مدیریت دولتی- حسابداری- مدیریت مالی- مهندسی مالی و مدیریت ریسک - حسابرسی - مهندسی صنایع - مهندسی کامپیوتر - زبان و ادبیات انگلیسی -  آموزش زبان انگلیسی - حقوق گرایش جزا و جرم شناسی - حقوق گرایش خصوصی - حقوق گرایش بین الملل

 

مقطع کارشناسی( مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر،علوم کامپیوتر، مهندسی انرژی، حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت کسب وکار، مدیریت دولتی، زبان وادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، حقوق، مهندسی معماری )

 

مقطع کارشناسی ناپیوسته (مدیریت بازرگانی-مدیریت صنعتی-حسابداری- تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مترجمی زبان انگلیسی، معماری)

تصاویر
دفتر مركزي: واحد تهران

آدرس : تهران . خیابان انقلاب . ابتدای خیابان وصال شیرازی . خیابان شهید رضا نایبی . پلاک 21

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی ارشاد دماوند

  • شماره تماس : 7-66483602-021
  • شماره فکس : 66483608-021
  • کد پستی : 1416834311
  • ایمیل دانشگاه: info-er@e-damavandihe.ac.ir

طراحی سایت پافکو