| ورود
با اهدای سلام و احترام، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه طاعات و عبادات و تهذیب نفس، به اطلاع اساتید و دانشجویان میرساند، ساعت کار پرسنل اداری موسسه در ایام ماه مبارک رمضان از روز دوشنبه 98/2/16 لغایت دوشنبه 98/3/13 از ساعت 8 الی 15 میباشد
صفحه اخبار

اطلاعیه مهم در مورد درس تربیت بدنی و ورزش 1

no picture

" اطلاعیه مهم در مورد درس تربیت بدنی و ورزش 1 "

" نیمسال اول 98-97 "

با توجه به تغییر عنوان و محتوای دروس تربیت بدنی توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از نیمسال دوم 93-92 ، دانشجویان برای انتخاب واحد این درس باید نکات ذیل را مورد عنایت ویژه قرار دهند .

 1. دانشجویانی که تربیت بدنی 1 را در ترمهای قبل گذرانده اند باید ورزش 1 را اخذ و بگذرانند .
 2. کلیه دانشجویان ترم 7 که نتوانسته اند درس تربیت بدنی و دانشجویان ترم آخر (اعم از پیوسته و ناپیوسته ) که موفق به اخذ درس ورزش 1 نشده اند باید تا تاریخ 97/06/15 به آموزش مراجعه و کد درس مورد نظر خودرا برای اخذ ، به کارشناس ذیربط اعلام نمایند .
 3. دانشجویانی که دارای شرایط خاص بوده و قادر به حرکات ورزشی ( طبق نظر پزشک متخصص ) نیستند ، حداکثر تا تاریخ 97/06/19 به آموزش مراجعه و واحد خود را اصلاح نمایند.

 1. دانشجویانی که حکم قهرمانی دارند ( رتبه 1 ، 2 ، 3 کشوری و رتبه 1، 2 ، 3 استانیکه حداکثر 3 سال از آن گذشته باشد ) مجازند هر دو درس تربیت بدنی ( تربیت بدنی و ورزش 1 ) را همزمان اخذ نموده و ضمن عدم پرداخت شهریه این دو درس ، با حضور در کلاس و کمک به استاد در پایان ترم از نمره عالی برخوردار شوند ، این دانشجویان ، قبل از انتخاب واحد ، احکام قهرمانی خود را باید به آموزش تحویل داده و در اولین جلسه حضور در کلاس نیز کپی تائید شده آنرا به استاد ارائه نمایند .

 1. رشته های تخصصی اساتید برای ورزش 1 ، خانم مهدی اسلام – بسکتبال ، خانم یزدان پژوه – والیبال ، خانم نوری – بدمینتون        می باشد.

مسئولیت انتخاب واحد دانشجویانی که خلاف این اطلاعیه ( تحت هر عنوان ) انجام دهند  با خود دانشجو  خواهد بود .

آموزش

2.50 2
 • نویسنده : امور اساتید یاراللهی
  • امتیاز :
  • 1
  • 1
 • تاریخ انتشار : 1397/06/03
 • تعداد مشاهده : 804 بار